28.03.99
7. ročník MOBu
Vrané nad Vltavou
Kat.: Jméno: Umístění:
H Vladimír MEZNÍK 10.
Vojtěch TVRDEK 17.
Tomáš HAVELKA D
Vojtěch TVRDEK ml. D
2. – 4.4.1999
„Pražské Velikonoce“ – Hudlice, Bezdědice
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 7.
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ  8.
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ D
D21 Eva HAVELKOVÁ 18.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 6.
H10 Tomáš HAVELKA 3.
H10 Petr BOUDA D
H10 Vojtěch TVRDEK D
H14 Milan BOUDA D
H21B Pavel KARMAZÍN 23.
H21C Vladimír MEZNÍK 13.
H45 Vojtěch TVRDEK 17.
H45 Bohuslav HAMÁČEK 19.
10.04.99
1. závod středočeského žebříčku
Vranov
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Lucie MEZNÍKOVÁ 2. ( 1.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ D
D 16 Lenka MEZNÍKOVÁ 8. ( 2.)
D 45 Eva HAMÁČKOVÁ 5.
H 10L Petr BOUDA 1. ( 1.)
H12 Ondřej DORŇÁK 26. ( 9.)
Adam DORŇÁK 39. ( 12.)
Jakub ŠIMON D
H 14 Milan BOUDA 2. ( 1.)
Jakub LIBIŠ 23. ( 9.)
H16 Jan PILBAUER 18. ( 6.)
H 21B Pavel KARMAZÍN 11. ( 4.)
H 35 Vladimír MEZNÍK 5.
Jan MAREK 8.
H45 Vojtěch TVRDEK 19.
Bohuslav HAMÁČEK 27.
T Milan BOUDA st. D
11.04.99
2. závod pražského a středočeského žebříčku
Struhařov
mapa: Kozlík
Kat.: Jméno: Umístění:
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 5. ( 2.)
D21A Eva HAVELKOVÁ 18.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 5.
H10L Petr BOUDA 5. ( 3.)
H10 Vojtěch TVRDEK ml. 5. ( 1.)
H12 Jakub Šimon 25. ( 5.)
Ondřej DORŇÁK 30. ( 7.)
Adam DORŇÁK 35. ( 10.)
H14 Milan BOUDA 12. ( 4.)
H16 Jan PILBAUER 14. ( 6.)
H21B Pavel KARMAZÍN 37.
H35 Vladimír MEZNÍK 7.
Jan MAREK 26.
H45 Vojtěch TVRDEK 19.
Bohuslav HAMÁČEK 28.
T5 Milan BOUDA 16.
  17.4.1999
3. závod pražského a středočeského žebříčku
Kublov
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Lucie MEZNÍKOVÁ 4. ( 3.)
Jana ZÍMOVÄ 17. ( 8.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 11. ( 1.)
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 6. ( 1.)
D21B Eva HAVELKOVÁ 7.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 3.
H10L Petr BOUDA 1. ( 1.)
Tomáš HAVELKA 2. ( 2.)
H10 Vojtěch TVRDEK ml. 9. ( 5.)
H14 Milan BOUDA 9. ( 3.)
Jakub LIBIŠ 28. ( 13.)
H35 Vladimír MEZNÍK 4.
Jan MAREK 16.
H45 Vojtěch TVRDEK 13.
Bohuslav HAMÁČEK 19.
N3 Zbyněk ZÍMA 6.
18.04.99
4. závod pražského a středočeského žebříčku
„Zlatá šiška“ – Peruc
mapa: Peruc
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Lucie MEZNÍKOVÁ 2. ( 1.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 3. ( 1.)
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 6. ( 1.)
D21A Eva HAVELKOVÁ 23.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 1.
H10L Petr BOUDA 2. ( 2.)
Tomáš HAVELKA 3. ( 3.)
H10 Vojtěch TVRDEK ml. 7. ( 5.)
H12 Adam DORŇÁK 25. ( 9.)
H14 Milan BOUDA 10. ( 2.)
H16 Jan PILBAUER 12. ( 5.)
H35 Vladimír MEZNÍK 4.
Milan BOUDA 9.
Jan MAREK 10.
H45 Vojtěch TVRDEK 10.
Bohuslav HAMÁČEK 11.
24.04.99
5. závod pražského žebříčku
Sázava - Sedliště
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 3. ( 1.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 17. ( 2.)
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 3. ( 1.)
D21A Eva HAVELKOVÁ 9.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 3.
H10 Vojtěch TVRDEK 4. ( 2.)
Petr BOUDA 6. ( 3.)
H12 Adam DORŇÁK 27. ( 3.)
Ondřej DORŇÁK D
H14 Milan BOUDA D
Jakub LIBIŠ D
H21A Pavel KARMAZÍN 12.
H35 Vladimír MEZNÍK 8.
H45 Vojtěch TVRDEK 25.
Bohuslav HAMÁČEK 30.
N6 Milan BOUDA st. 3.
  8.5.1999
5. závod středočeského žebříčku
Srby
mapa: Mrákavy II
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 2. ( 2.)
D21 Eva HAVELKOVÁ 18.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 1.
H10 Petr BOUDA 2. ( 1.)
Tomáš HAVELKA 5. ( 4.)
Vojtěch TVRDEK 8. ( 7.)
H12 Jakub ŠIMON 5. ( 5.)
H14 Milan BOUDA 5. ( 4.)
Jakub LIBIŠ 18. ( 15.)
H21 Pavel KARMAZÍN 7.
H35 Vladimír MEZNÍK 7.
Jan MAREK 10.
Milan BOUDA D
H45 Vojtěch TVRDEK 11.
Bohuslav HAMÁČEK 18.
08.05.99
Třídenní závody v OB – 2. etapa
Mariánské lázně
mapa: Kosatcová louka
Kat.: Jméno: Umístění:
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 3.
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 6.
 9.5.1999
6. závod pražského a středočeského žebříčku
Kozmice
mapa: Meduna 1; Meduna 2
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 1. ( 1.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 9. ( 3.) 
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 6. ( 1.)
D21A Eva HAVELKOVÁ 18.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 1.
H10 Tomáš HAVELKA 9. ( 4.)
Vojtěch TVRDEK 11. ( 6.)
Petr BOUDA 12. ( 7.)
H12 Jakub ŠIMON 8. ( 2.)
H14 Milan BOUDA 10. ( 3.)
H16 Jan PILBAUER D
H35 Vladimír MEZNÍK 7.
Milan BOUDA 14.
H45 Vojtěch TVRDEK 15.
Bohuslav HAMÁČEK 20.
22.05.99
1. zemský žebříček B - Čechy
Libňatov
mapa: Barchoviny
Kat.: Jméno: Umístění:
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 6.
D21 Eva HAVELKOVÁ 58.
H35 Vladimír MEZNÍK 26.
23.05.99
2. zemský žebříček B - Čechy
Lužany
mapa: Zámecký les
Kat.: Jméno: Umístění:
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 13.
D21 Eva HAVELKOVÁ 22.
H35 Vladimír MEZNÍK 25.
29.05.99
3. závod žebříčku B - Čechy
Šindelová  
Kat.: Jméno: Umístění:
D14 Lenka MEZNÍKOVÁ 21.
D21 Eva HAVELKOVÁ 35.
30.05.99
4. závod žebříčku B - Čechy
Šindelová
Kat.: Jméno: Umístění:
D14 Lenka MEZNÍKOVÁ 17.
D21 Eva HAVELKOVÁ 32.
06.06.99
7. závod pražského žebříčku
Dolní Houska
mapa: Myší díra
Kat.: Jméno: Umístění:
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 8.
H10 Vojtěch TVRDEK 10.
H21B Pavel KARMAZÍN 5.
H35 Vladimír MEZNÍK 7.
H45 Vojtěch TVRDEK 15.
12.06.99
5. zemský žebříček B - Čechy
Těptín
mapa: Na požárech
Kat.: Jméno: Umístění:
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 8.
D21 Eva HAVELKOVÁ 18.
H21 Pavel KARMAZÍN 30.
H35 Vladimír MEZNÍK 18.
Jan MAREK 27.
Milan BOUDA 28.
H45 Vojtěch TVRDEK 36.
Bohuslav HAMÁČEK 42.
T4 Milan BOUDA ml. 6.
Jakub LIBIŠ 34.
Petr BOUDA 39.
Vojtěch TVRDEK ml. 42.
Jakub ŠIMON 44.
13.06.99
6. zemský žebříček B - Čechy
Těptín
mapa: Na požárech
Kat.: Jméno: Umístění:
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 12.
D21 Eva HAVELKOVÁ 7.
H21 Pavel KARMAZÍN 39.
H35 Vladimír MEZNÍK 21.
Milan BOUDA 21.
Jan MAREK 26.
H45 Bohuslav HAMÁČEK 37.
Vojtěch TVRDEK 39.
T4 Milan BOUDA ml.   5.
Kristina HAMÁČKOVÁ 25.
Jakub LIBIŠ 32.
Jakub ŠIMON 35.
Petr BOUDA 44.
Vojtěch TVRDEK ml. 48.
18. – 22.8.1999
5- denní závody - Bohemia
Hamr
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 12.
D12B Kristina HAMÁČKOVÁ D
D16B Lenka MEZNÍKOVÁ 16.
D21B Eva HAVELKOVÁ 30.
D45A Eva HAMÁČKOVÁ 13.
H10 Vojtěch TVRDEK 12.
Tomáš HAVELKA 18.
H12B Jakub ŠIMON 29.
H35B Vladimír MEZNÍK 20.
H45B Vojtěch TVRDEK 24.
Bohuslav HAMÁČEK 30.
04.09.99
7.závod žebříčku B - Čechy
Harrachov
mapy: Čerťák
Kat.: Jméno: Umístění:
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 22.
H21 Pavel KARMAZÍN 24.
H35 Vladimír MEZNÍK 25.
05.09.99
8. závod žebříčku B - Čechy
Liberec
mapy: Martinské prase, Žulák 
Kat.: Jméno: Umístění:
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 25.
H21 Pavel KARMAZÍN 41.
H35 Vladimír MEZNÍK 6.
11.09.99
1. závod pražského a středočeského žebříčku
Žilina
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 3. ( 1.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 3. ( 2.)
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 1. ( 1.)
D21 Eva HAVELKOVÁ 18.
H10 Petr BOUDA 1. ( 1.)
Vojtěch TVRDEK 3. ( 3.)
Tomáš HAVELKA 4. ( 4.)
H12 Jakub ŠIMON 2. ( 2.)
H14 Milan BOUDA 4. ( 3.)
H21 Pavel KARMAZÍN 20.
H35 Vladimír MEZNÍK 6.
Jan MAREK 7.
Milan BOUDA 11.
H45 Bohuslav HAMÁČEK 10.
Vojtěch TVRDEK 12.
T3 Alena KARMAZÍNOVÁ 1.
12.09.99
2. závod středočeského žebříčku
Zlosyň
mapa: Dřínovské háje
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 3. ( 2.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 3. ( 2.)
D16 Lenka  MEZNÍKOVÁ 1. ( 1.)
D21 Eva HAVELKOVÁ 13.
H10 Vojtěch TVRDEK 2. ( 2.)
Petr BOUDA 5. ( 3.)
Tomáš HAVELKA 8. ( 6.)
H12 Jakub ŠIMON 3. ( 3.)
H14 Milan BOUDA 3. ( 3.)
H21 Pavel KARMAZÍN 19.
H35 Jan MAREK 3.
Vladimír MEZNÍK 4.
Milan BOUDA 9.
H45 Vojtěch TVRDEK 7.
Bohuslav HAMÁČEK 9.
T4 Alena KARMAZÍNOVÁ 2.
18.09.99
Mistrovství ČR na klasické trati
Ostrov u Tisé
mapa: Volská říše
Kat.: Jméno: Umístění:
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 33.
19.09.99
Mistrovství ČR na krátké trati
Heřmanice v Podještědí
mapa: Seleška
Kat.: Jméno: Umístění:
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 22. (sem.)
02.10.99
3. závod středočeského žebříčku
Jedomělice
mapa: Kejkol
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 4. ( 2.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 1. ( 1.)
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 2. ( 1.)
D21 Eva HAVELKOVÁ 12.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 1.
H10L Ondřej KARMAZÍN 2. ( 2.)
H10 Vojtěch TVRDEK 2. ( 1.)
Tomáš HAVELKA 6. ( 4.)
H12 Jakub ŠIMON 6. ( 4.)
Petr BOUDA 7. ( 5.)
H14 Milan BOUDA 3. ( 3.)
H21 Pavel KARMAZÍN 7.
H35 Vladimír MEZNÍK 7.
Jan MAREK 11.
Milan BOUDA 14.
H45 Vojtěch TVRDEK 12.
Bohuslav HAMÁČEK 15.
N Alena KARMAZÍNOVÁ 3.
03.10.99
4. závod středočeského žebříčku
Zdejcina
mapa: Děd
Kat.: Jméno: Umístění:
D10L Anna MARKOVÁ 24. ( 3.)
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 1. ( 1.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 3. ( 1.)
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 5. ( 1.)
D21A Eva HAVELKOVÁ 19.
D35 Alena MARKOVÁ 24.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 5.
H10 Vojtěch TVRDEK 9. ( 5.)
Tomáš HAVELKA 13. ( 7.)
H12 Jakub ŠIMON 13. ( 3.)
Petr BOUDA 17. ( 6.)
H14 Milan BOUDA 6. ( 3.)
H21B Pavel KARMAZÍN 7.
H35 Jan MAREK 8.
Vladimír MEZNÍK 9.
Milan BOUDA D
H45 Vojtěch TVRDEK 20.
Bohuslav HAMÁČEK 27.
09.10.99
5.závod středočeského žebříčku
Bouchalka
mapa: Hrobiště
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 2. ( 2.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 1. ( 1.)
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 3. ( 1.)
D21B Eva HAVELKOVÁ 9.
H10L Ondřej KARMAZÍN 9. ( 2.)
H10 Tomáš HAVELKA 5. ( 2.)
H12 Jakub ŠIMON 13. ( 4.)
Petr BOUDA 17. ( 6.)
H14 Milan BOUDA 10. ( 5.)
Jakub LIBIŠ 25. ( 14.)
H21A Pavel KARMAZÍN 53.
H35 Jan MAREK 7.
Vladimír MEZNÍK 10.
Milan BOUDA 21.
H45 Vojtěch TVRDEK 9.
Bohuslav HAMÁČEK 21.
T4 Alena KARMAZÍNOVÁ 7.
10.10.99
6. závod středočeského žebříčku
Borotice
mapa: Koziny
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 1. ( 1.)
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 18. ( 3.)
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 1. ( 1.)
D21B Eva HAVELKOVÁ 15.
D 45 Eva HAMÁČKOVÁ 3.
H10L Ondřej KARMAZÍN 2. ( 1.)
H 10 Vojtěch TVRDEK 4. ( 3.)
Tomáš HAVELKA 10. ( 6.)
H12 Jakub ŠIMON 8. ( 2.)
Petr BOUDA 27. ( 11.)
H14 Milan BOUDA 15. ( 7.)
Jakub LIBIŠ 26. ( 14.)
H21A Pavel KARMAZÍN 32.
H35 Vladimír MEZNÍK 5.
Jan MAREK 12.
H 45 Vojtěch TVRDEK 13.
Bohuslav HAMÁČEK 15.
N4 Alena KARMAZÍNOVÁ 12.
16. – 17.10.1999
„Vodňanský kapr“
Krtely
mapa: Kratochvíle
Kat.: Jméno: Umístění:
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 1.
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 4.
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 7.
D21 Eva HAVELKOVÁ 6.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 5.
H10 Petr BOUDA 1.
Tomáš HAVELKA 3.
Vojtěch TVRDEK 4.
H12 Jakub Šimon 7.
H14 Milan BOUDA 7.
Jakub LIBIŠ 12.
H35 Vladimír MEZNÍK 3.
Milan BOUDA 7.
H45 Bohuslav HAMÁČEK 5.
H50. Vojtěch TVRDEK 7.
24.10.99
7. závod pražského žebříčku
Stará Lysá
mapa: Samá jáma
D10L Anna MARKOVÁ 4.
D10 Lucie MEZNÍKOVÁ 1.
D12 Kristina HAMÁČKOVÁ 7.
D16 Lenka MEZNÍKOVÁ 2.
D45 Eva HAMÁČKOVÁ 7.
H10 Tomáš HAVELKA 2.
Vojtěch TVRDEK 7.
H12 Petr BOUDA 22.
H14 Milan BOUDA 5.
H35 Vladimír MEZNÍK 5.
Jan MAREK 10.
H45 Vojtěch TVRDEK 7.
Bohuslav HAMÁČEK 12.
28.11.99
6. neoficiální mistrovství světa ve SMIKu
Přední Kopanina
mapa: Juliána
Kat.: Jméno: Umístění:
D Eva HAMÁČKOVÁ 20.  
Eva HAVELKOVÁ 15.  
Lenka MEZNÍKOVÁ 13.
M Vojtěch TVRDEK 23.
Bohuslav HAMÁČEK 28.
Milan BOUDA ml. 30.